ZPB Kaczmarek

W dniu dzisiejszym wyroby firmy wykorzystywane są przez inwestorów z całego kraju, a kostki ZPB Kaczmarek są ozdobą wielu placów, parkingów i alei spacerowych. Jest to wynikiem nie tylko dobrej jakości firmy lecz także doskonałego systemu dystrybucji. Ponad 150 hurtowni, przedstawicieli i sklepów w swej ofercie posiada wyroby z Rawicza i Zielonej Góry.

W otwartej w 2007 roku fabryce w Prusicach produkowane są dennice i studnie szczelne wykorzystywane przy budowie kanalizacji deszczowych i sanitarnych.

ZPB Kaczmarek jako pierwszy producent w Europie Środkowowschodniej, a trzeci na świecie, oferuje wyroby produkowane w oparciu o najnowocześniejszy na świecie system produkcji – PERFECT. Firma Krzysztofa Kaczmarka w swojej historii zawsze starała się dostarczać produkty najwyższej jakości, przez co zdecydowała się na wdrożenie systemu produkcji, którego technologia na dzień dzisiejszy jest bezkonkurencyjna, a produkty o klasę przewyższają inne, dostępne na rynku.

W 2011 r. rozpoczęto eksploatacje złoża kruszyw naturalnych. Zakład Górniczy Olszna II MK zlokalizowany jest w miejscowości Stara Oleszna, na terenie gminy Bolesławiec, ok. 20 km na północ od Bolesławca. Swoją działalność górniczą firma łączy z troską o środowisko naturalne i dbałością, by wydobywane kruszywa do betonu charakteryzowały się najwyższą jakością, gwarantującą satysfakcję Klientów. W ofercie znajdują się między innymi kruszywa do betonu oraz różne frakcje piasku.

Oferując swoje wyroby firma ZPB Kaczmarek przywiązuje ogromną wagę do jakości, którą potwierdza nie tylko długa lista referencyjna, ale także zdobyte nagrody i wyróżnienia, w tym najbardziej prestiżowe w kraju – Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”.

Misją jest współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich. Spełniając te założenia firma jest pionierem we wdrażaniu nowoczesnych technologii, wzorów i wyrobów.

Chciałbyś wesprzeć
naszą fundację?

Zadzwoń lub napisz:
+48 607 053 310
 fundacja@fmd.pl