Wytwórnia Pasz „LIRA”

Produkcja obejmuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, superkoncentraty, premiksy mineralne i preparaty mlekozastępcze dla trzody chlewnej, drobiu, bydła i innych gatunków zwierząt. Koncepcja żywienia oparta jest o surowce najwyższej jakości i wartości pokarmowej. Głównym źródłem białka w  produktach jest wysokobiałkowa poekstrakcyjna śruta sojowa.Dodatki witaminowe, mineralne, enzymatyczne, biostymulatory i inne pochodzą od renomowanych firm.W trosce o zachowanie najwyższej jakości produktów używane są najwyższej jakości surowce.

Polityka jakości firmy LIRA nie kończy się na produkcie finalnym i jego sprzedaży. Prowadzona jest również szeroko zakrojone doradztwo zootechniczne, weterynaryjne i z zakresu rozrodu. Wiedzą i doświadczeniem firma dzieli się na organizowanych szkoleniach, doradcy żywieniowi gwarantują fachową pomoc i doradztwo w zakresie hodowli, żywienia i rozrodu zwierząt. 

Swoim klientom firma zapewnia również bezpłatne analizy surowców i pasz wykonywane w przyzakładowym laboratorium, wyposażonym w nowoczesny sprzęt do analiz.

Wytwórnia Pasz LIRA posiada nowoczesną i dobrze zorganizowaną bazę transportową, która zapewnia klientom szybką i niezawodną dostawę naszych produktów.
Duża powierzchnia magazynowa i system wysokiego składowania ułatwiają planowanie produkcji i zapewniają szybki załadunek.

Chciałbyś wesprzeć
naszą fundację?

Zadzwoń lub napisz:
+48 607 053 310
 fundacja@fmd.pl