TECHNOLOGIE GALWANICZNE SP. Z O.O.

Firma Technologie Galwaniczne sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Zaczynali jako przedstawicielstwo firmy Schloetter. Są sobie wierni do dziś i jest to udany związek.

Zaczynali od sprzedaży technologii do galwanotechniki. Stopniowo rozszerzali ofertę o urządzenia techniczne. Pierwsze były filtry z holenderskiej firmy MEFIAG. Do listy stopniowo dołączali inne produkty: pompy, bębny, prostowniki. Po galwanotechnice przyszła kolej na inne technologie: obróbka aluminium, cynkowanie ogniowe, urządzenia i technologie do oczyszczania ścieków.

Stopniowo zwiększała się ich baza logistyczna. Zaczęło się w jednym pokoju na ul. Lodowej 101 i w magazynie wielkości dużego garażu. Dziś dysponują:

  • własnym terenem z możliwościami rozbudowy
  • wysokim magazynem chemikaliów i urządzeń technicznych o powierzchni około 1500 m2
  • prawdopodobnie najlepszym, a na pewno najpiękniejszym laboratorium w tej dziedzinie w Polsce

Pomoc i doradztwo

Właściwie to nie oferuą chemikaliów. Oferują przede wszystkim zdolność i wiedzę swoich Pracowników do właściwego doradzania Klientom, rozwiązywania Ich problemów, doskonalenia ich produkcji w jakości i wydajności. Chemikalia ma każdy, dzielenie się z Klientami doświadczeniem – to właśnie mają oni.

Wszechstronność

Ich misją jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb Klientów: od technologii galwanicznych, które są sednem ich oferty, poprzez sprzedaż urządzeń galwanicznych, aż do wytwarzania kompletnych instalacji galwanicznych i oczyszczania ścieków.

Idą też dalej do dziedzin pokrewnych: obróbki aluminium, cynkowania ogniowego, obróbki ścieków i kilku innych dziedzin.

Ludzie

Najważniejsi dla nich są ludzie: Klienci dają im utrzymanie i zadowolenie z tego, co robią. Pracownicy tworzą świetność firmy. Ich świat nie istnieje bez jednych i drugich.

Chciałbyś wesprzeć
naszą fundację?

Zadzwoń lub napisz:
+48 607 053 310
 fundacja@fmd.pl