Fundacja na rzecz rozwoju młodych talentów KA 4 resPect

Fundacja zapewnia swoim sportowcom aktywne, a zarazem atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Zawodnicy są uplasowani w grupach, tworzących kadrę fundacji. Biorą udział w turniejach na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Głównym wymogiem zapisania do fundacji jest sumienność w treningach.  Dziecko, które naprawdę chce grać, wyjeżdżać na turnieje i czerpać korzyści z tego, że należy do fundacji, musi trenować i mieć bardzo wysoką frekwencję treningową. Aby trafić do KA 4 resPect, rodzic powinien zwrócić się do fundacji i zadeklarować chęć uczestnictwa dziecka w treningach.

- Chcemy nauczyć naszych wychowanków, aby od najmłodszych lat potrafili podejmować zdecydowane i niezależne decyzje, a także odnajdować się w obcych środowiskach oraz zdobywać doświadczenie poprzez liczne wyjazdy na turnieje. Spotykają tam rówieśników z różnych zakątków Polski i nie tylko. Ja osobiście widzę zmianę w dzieciakach, z którymi zaczęliśmy pracować rok temu. Widzę ich pewność siebie. A o to właśnie chodziło, aby poczuły że robią coś ważnego, że to one w pewnym stopniu kształtują historię. – mówi Łukasz Kaczmarek, prezes zarządu KA 4 resPect.

Chciałbyś wesprzeć
naszą fundację?

Zadzwoń lub napisz:
+48 607 053 310
 fundacja@fmd.pl