Almar Transport Spedycja

Firma dysponując ponad siedemdziesięcioma własnymi zestawami plandekowymi  i chłodniczymi, realizuje przewozy krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej i Szwajcarii. Posiada własną stacją paliwową, zaplecze serwisowe, powierzchnie magazynowe.

Almar Transport Spedycja oferuje usługę transportu towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym głównie na terenie krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii.

Wszystkie przewozy wykonywane są nowoczesnymi najwyżej kilkuletnimi pojazdami marki Mercedes Actros, Volvo, Renault spełniającymi normy EURO 6, EEV oraz EURO 5. Ciągniki wyposażone są w zaawansowany system GPS (w tym opcja monitoringu temperatury na naczepach typu chłodnia!) z możliwością dostępu dla klienta. System jest w pełni zintegrowany z programem spedycyjnym, co pozwala na ciągłe monitorowanie statusu wykonania zlecenia i efektywne działanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnych. Firma posiada certyfikat HACCP gwarantujący zgodność z procedurami i bezpieczeństwo w przewozie żywności w temperaturze kontrolowanej.

Chciałbyś wesprzeć
naszą fundację?

Zadzwoń lub napisz:
+48 607 053 310
 fundacja@fmd.pl