7 Technology

Zaawansowane systemy informatyczne to nie tylko automatyzacja procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim systemy wiedzy, pozwalające na integrację danych z różnych obszarów działania firmy i wspomagające codzienne procesy zarządcze. We współczesnej wysoce konkurencyjnej gospodarce efektywność stała się zależną wiedzy, a tą buduje się dzięki systemom informatycznym. Dedykowane systemy IT stały się podstawą funkcjonowania we wszystkich branżach i głównym narzędziem umożliwiającym realizację celów rynkowych.

7Technology powstał w 2011 roku jako odpowiedź na wyzwania jakie niesienie ze sobą współczesna konkurencyjna gospodarka rynkowa w zakresie efektywności. Główny trzon firmy stanowi zespół ściśle ze sobą współpracujący od 2000 roku. Dziś jesteśmy czołowym krajowym integratorem IT,  posiadajacym w swoich szeregach specjalistów z kilkunastoletnim oświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla zakładów produkcyjnych i usługowych, przede wszystkim sektora rolno-spożywczego.

7  to liczba uważana za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, oznacza pełnię i doskonałość. To zgodne z naszą wizją, być postrzeganym, jako dostawca zaawansowanych, najnowszych i sprawdzonych rozwiązań z obszaru IT, których wdrożenie podnosi efektywność zarządzania, zbliżając firmy do organizacyjnej doskonałości.

7 w nazwie naszej firmy nie jest przypadkiem. Definiuje ona obszary naszych kompetencji. Od początku istnienia specjalizujemy się w wdrożeniach systemów klasy ERP, MES, SAP, BPS, zarządzaniu infrastrukturą IT, outsourcingu usług IT oraz oferowaniu dedykowanych usług przetwarzania „chmury”.   

Chciałbyś wesprzeć
naszą fundację?

Zadzwoń lub napisz:
+48 607 053 310
 fundacja@fmd.pl