• Drużyna Stypendystów w XI edycji programu stypendialnego liczy już 40 osób...

    Tak duża drużyna nie byłaby możliwa gdyby nie nasi Partnerzy, którzy rozumieją potrzebę wsparcia opartego na długofalowym towarzyszeniu w rozwoju naszej Wspaniałej Młodzieży.

    Dziękujemy osobom, które wierzą tak jak my, że warto pomagać, a reprezentują takie firmy  jak: Stolarstwo Robert i Karol Kowalscy, Almar Transport i Spedycja, KA 4 resPect, Huta Szkła Gloss, ZPB Kaczmarek, Wytwórnia Pasz Lira, W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne, Stacja Paliw BP Dębno "U lachery" - S.K. Dębno, Sobmetal, Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza, Genetyka Trzody Chlewnej, 7Technology, Firma Woźniecki, GRUPA Cermag, Rawimet, i nasz główny donator Duda Holding

  • Edukacja, rozwój osobisty, zadowolenie i radość to tylko część z określeń, które nam Rodzicom każdego dnia nasuwają się myśląc o szczęściu naszych dzieci. Akademia DUDA powołana przez Fundację Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda tworzy przestrzeń do pogłębiania wiedzy o sobie, daje możliwość rozwoju i wzmacniania swoich mocnych stron, a także wspiera w przełamywaniu barier. Jest miejscem spotkania się z rówieśnikami i wymianą wzajemnych doświadczeń. W ramach Akademii DUDA realizowany jest m.in projekt „Otwórz oczy zobacz siebie“, który składa sie z dwóch równolegle prowadzonych warsztatów:„Wzmacniam siebie i poczucie własnej wartości” oraz „Ja w grupie, grupa ze mną”, i kierujemy do młodzieży w wieku 13-20 lat.

  • Decydując się na dołączenie do grona przyjaciół Fundacji, możecie Państwo pomóc jednemu ze stypendystów poprzez dofinansowanie programu właśnie dla niego. Nagrodą będzie nie tylko uśmiech i zadowolenie dziecka, ale również świadomość, że Państwa wsparcie będzie przyszłościową inwestycją w rozwój młodych talentów, wybitnych indywidualności, które stanowią potencjał naszego społeczeństwa.

  • Bezpieczne wakacje 2017

    Tego lata mamy misję. Ruszamy z akcją informacyjno-edukacyjna BEZPIECZNE WAKACJE w ramach której propagujemy właściwe zachowania m. in. na wsi czy akwenach, tu z haslem „Kręci mnie bezpieczeństwo"…nad wodą”. Obserwuje naszego Facebooka, czytajcie posty oraz nasze materiały poniżej, powstałę dzięki współpracy z POLICJĄ. I bądźcie bezpieczni tego lata!