• Wybraliśmy 51 nowych stypendystów

  Zakończyliśmy rekrutację do XII edycji Programu Stypendialnego. Mamy niesamowitą, pierwszy raz tak liczną, drużynę stypendystów liczącą 51 ciekawych osobowości. Aby się dostać, przeszli kilkuetapową rekrutację. I tak powstała grupa młodych ludzi o różnych talentach i nietuzinkowych zainteresowaniach. Pochodzą z powiatu rawickiego, leszczyńskiego, krotoszyńskiego, gostyńskiego oraz z trzebnickiego. Są to uczniowie II oraz III gimnazjum, liceum, technikum oraz studenci. Zdolni i pełni pasji. Nie możemy się doczekać pracy z nimi. 

 • Program Stypendialny

  Pamiętajcie, że 1 czerwca 2017 roku ruszyła ​XII edycja Programu Stypendialnego. Do tej pory przyznaliśmy ponad 340 stypendiów, uczniom szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentom. Jeżeli Ty też marzysz by zostać biotechnologiem, sportowcem, tancerzem, architektem lub podróżnikiem, albo chcesz, aby Twoja przyszła praca dawała po prostu radość i satysfakcję, zgłoś się do nas. Pomożemy w realizacji marzeń!

  Wnioski składać mogą uczniowie ze szkół z powiatów: rawickiego, krotoszyńskiego, gostyńskiego, leszczyńskiego lub milickiego. Stypendia przyznajemy uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studentom pochodzącym z małych miast i wsi, których sytuacja uniemożliwia zdobywanie i pogłębianie wiedzy.

  Termin składania wniosków upływa 15 września 2017 roku. Regulamin oraz wnioski są dostępne na http://fmd.pl/

  Czekamy na Ciecie!

 • Zakończenie projektu MOJA SZKOŁA 1:1

  Właśnie zakończyliśmy program MOJA SZKOŁA 1:1. Kolejne placówki dostaną dofinansowanie na działania prorozwojowe dla dzieci i młodzieży. Wyłoniliśmy szkoły, które otrzymają od nas pieniądze na rozwój w zakresie wyposażenia, realizowania pozalekcyjnych działań oraz wzbogacenia programu zajęć w szkołach. 

  Wnioski o współfinansowanie można było składać do dnia 31 maja 2017 roku. Wszystkim dziękujemy za udział i cieszymy się, że możemy być częścią Waszego rozwoju.

  Oto lista szkół wraz z tematami projektów: 

 • Wyprawka Szkolna 2017

  Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda wyciąga pomocną dłoń. Przypominamy, że wraz z partnerami programu Wyprawka Szkolna, udzielamy wsparcia w postaci przekazania przyborników najbardziej potrzebującym. Plecak, zeszyty, piórnik, ołówki, kredki, farby, mazaki, gumka, blok rysunkowy, plastelina, linijki - to niezbędniki każdego dziecka. Tornistry wypełnione tymi przedmiotami mogą otrzymać dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu rawickiego, krotoszyńskiego i gostyńskiego.

  Nabór wniosków o przyznanie wyprawki szkolnej 2017 trwał w okresie od 1 czerwca do 10 lipca 2017 roku. Regulamin i wniosek znajdziecie na naszej stronie, pod tym LINKIEM. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 65 615 70 05. Zadbamy o skompletowanie szkolnego plecaka!