• Zakończenie projektu MOJA SZKOŁA 1:1

  Właśnie zakończyliśmy program MOJA SZKOŁA 1:1. Kolejne placówki dostaną dofinansowanie na działania prorozwojowe dla dzieci i młodzieży. Wyłoniliśmy szkoły, które otrzymają od nas pieniądze na rozwój w zakresie wyposażenia, realizowania pozalekcyjnych działań oraz wzbogacenia programu zajęć w szkołach. 

  Wnioski o współfinansowanie można było składać do dnia 31 maja 2017 roku. Wszystkim dziękujemy za udział i cieszymy się, że możemy być częścią Waszego rozwoju.

  Oto lista szkół wraz z tematami projektów: 

 • Wyprawka Szkolna 2017

  Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda wyciąga pomocną dłoń. Przypominamy, że wraz z partnerami programu Wyprawka Szkolna, udzielamy wsparcia w postaci przekazania przyborników najbardziej potrzebującym. Plecak, zeszyty, piórnik, ołówki, kredki, farby, mazaki, gumka, blok rysunkowy, plastelina, linijki - to niezbędniki każdego dziecka. Tornistry wypełnione tymi przedmiotami mogą otrzymać dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu rawickiego, krotoszyńskiego i gostyńskiego.

  Nabór wniosków o przyznanie wyprawki szkolnej 2017 trwał w okresie od 1 czerwca do 10 lipca 2017 roku. Regulamin i wniosek znajdziecie na naszej stronie, pod tym LINKIEM. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 65 615 70 05. Zadbamy o skompletowanie szkolnego plecaka!

 • Zdrowy Dzień Dziecka w Pakosławiu

  Najlepszy prezent na dzień dziecka, to czas spędzony razem. Dlatego zapraszamy wszystkich do Pakosławia, gdzie 3 czerwca 2017 roku organizujemy Zdrowy Dzień Dziecka. Jesteśmy pewni, że będzie to wyjątkowy dzień.

  Od dawna przyświeca nam hasło „zdrowie”. I wokół zdrowia będziemy się kręcić również 3 czerwca. W tym roku Zdrowy Dzień Dziecka będzie przygodą, w której stworzymy zdrowe słodycze, pożywne i energetyczne posiłki, których każdy młody człowiek potrzebuje do rozwoju. Będzie też dużo aktywności – Komenda Policji w Rawiczu stworzy specjalny tor przeszkód, będziemy zdobywać szczyty na ściance wspinaczkowej czy zatańczymy zumbę. Dołożymy do tego bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy oraz budowę eco-miasteczka. A to nie wszystko. Czekać Was będzie wycieczka wybranym zabytkowym autem, nauka na warsztatach DIY i oglądanie świata w symulatorze VR. Będzie rozkosznie i wesoło. A to wszystko w pięknym otoczeniu naszego Pałacu w Pakosławiu. Do zobaczenia!

 • Grant-T-alent startuje...

  Grant-T-alent adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem projektu jest popularyzacja wiedzy o gospodarce, rozbudzanie i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży, przedstawiona zostanie droga od pomysłu na biznes do powstania firmy a także sposób wypromowania produktu, pozyskania klientów oraz strategia konkurowania na zagranicznych rynkach.

  Na zakończenie projektu zostanie ogłoszony konkurs, który pozwoli uczniom na zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Szczegóły konkursu w regulaminie.