• Wystartowała XIII edycja programu stypendialnego

  1 maja 2018. Tego dnia rusza już XIII edycja naszego corocznego programu stypendialnego. Nie jesteśmy przesądni, dlatego mamy nadzieję, że dla doborowego grona wybitnych uczniów i uczennic będzie to szczęśliwa trzynastka! ????

  Wnioski o przyznanie stypendium (ich wzór znajdziecie tutaj: http://www.fmd.pl/programy/program-1/) mogą składać uczniowie szkół z powiatu rawickiego, krotoszyńskiego, gostyńskiego, leszczyńskiego i milickiego, a także ci studenci pochodzący z tego regionu, którym trudna sytuacja życiowa uniemożliwia kontynuowanie kształcenia.

  Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca br.!

 • Rusza program Moja szkoła 1:1

  Rusza nabór do drugiej edycji programu MOJA SZKOŁA 1:1. Założeniem jest współfinansowanie wybranego przez szkołę projektu w stosunku 1:1, czyli przejęcie połowy kosztów jego realizacji. W programie może wziąć udział każda szkoła i przedszkole z obszaru powiatu rawickiego, krotoszyńskiego i gostyńskiego. Zgłoszenia wraz z kosztorysami można nadsyłać w terminie do 10 kwietnia 2018 roku.

  Program Moja Szkoła 1:1 powstał w celu wspierania szkół i przedszkoli w zakresie zakupu wyposażenia, organizowania działań pozalekcyjnych i poszerzania oraz uzupełniania programu kształcenia. 

 • Nowi partnerzy Fundacji

  Kluczowym celem Fundacji Rodziny DUDA im. Maksymiliana Duda jest zrobić jak najwięcej dla naszych podopiecznych. A im NAS więcej, tym więcej możemy. Realizowanie naszej misji nie byłoby możliwe bez zaangażowania innych firm oraz ludzi o dobrym sercu. Jesteśmy szczęśliwi, że do grona PARTNERÓW FUNDACJI dołączyły kolejne firmy.

  Witamy Winkhaus Polska Beteiligungs, Polnet, Mercedes-Benz dealera Duda Cars​, Chod- Dróg, Leszczyńskie Centrum Logistyczne Grześkowiak, AGROMIX oraz Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe "PRAWUCKI" Radosław. 

  Dzięki pomocy i zaangażowaniu PARTNERÓW w 2018 roku młodzi ludzie będą mieli ogromną szansę na rozwoju, doskonalenie talentu i uzyskanie niezbędnej do progresu wiedzy. Ich wsparcie jest dla nas wszystkich bardzo ważne. Razem pracujemy na wspólny sukces, którym jest poprawa warunków kształcenia i radość naszych stypendystów. Dziękujemy za to, że jesteście! 

 • POSTAW NA ŚWIĘTA! Wyślij LIST DO FUNDACJI

  Każdy z nas chce, by Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe. Czasem jest to czas spędzony w gronie rodziny, często są to chwile pełne radości, ciepła i serdeczności. Dla niektórych to czas nadziei, że marzenia mogą się spełnić i odmienić los. Okazuje się, że jeden list może zdziałać cuda.

  POSTAWCIE NA ŚWIĘTA! Wyślijcie LIST DO FUNDACJI i zafundujcie sobie świąteczne marzenia.

  Organizujemy świąteczną akcję „Świąteczne Marzenia” i głos oddajemy dzieciom, by to one powiedziały, co jest dla nich podczas Świąt Bożego Narodzenia najważniejsze.

  Jak wyglądają wyjątkowe i piękne Święta Bożego Narodzenia? Jakie są Wasze życzenia, pragnienia, czego brakuje, a co można zrobić, żeby były niezapomniane?

  Wyślij do nas list. Pamiętaj, że liczy się pomysłowość pracy konkursowej i poziom emocjonalny. Chcemy realizować marzenia, szczególnie te niematerialne. Zadaniem uczestnika akcji „Świąteczne Marzenia” jest wykonanie w dowolnej formie listu i dostarczenie go do siedziby fundacji. Każdy z listów musi zawierać jego nazwę, imię i nazwisko osoby, adres, kontakt telefoniczny i mailowy, opis i uzasadnienie.​

  Prace konkursowe należy składać do 6 grudnia na adres:

  Fundacja Rodziny DUDA im. Maksymiliana Duda
  Grąbkowo 76
  63-930 Jutrosin
  Z dopiskiem „Świąteczne Marzenia”

  Akcję organizujemy pod patronatem Życia Rawicza.