• Nowa drużyna stypendystów już wybrana!

  Niesamowicie zdolni, pełni entuzjazmu dla zdobywania wiedzy, obdarzeni licznymi talentami i zainteresowani najrozmaitszymi dyscyplinami: tacy właśnie są uczniowie i uczennice, którzy wyłonieni zostali w ramach XIII edycji naszego Programu Stypendialnego. To właśnie dla takich jak Wy młodych ludzi warto robić to, co robimy. Wielkie rzeczy przed Wami, serdeczne gratulacje!

  Lista stypendystów do pobrania poniżej:

 • Fundacja z nagrodą As Odpowiedzialnego Biznesu 2018

  Poczucie, że praca, która daje satysfakcję, jest doceniana, to jedno z najlepszych uczuć, jakie możemy sobie wyobrazić. Dlatego z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP 13 czerwca 2018 przyznało nam nagrodę w plebiscycie As Biznesu, w kategorii Zaangażowanie społeczne. 

  Bardzo dziękujemy za docenienie naszych wysiłków i jednocześnie zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach: wprost przeciwnie, z tym większym zapałem będziemy każdego dnia pracować nad tym, by sumiennie wypełniać misję Fundacji, jaką jest zapewnienie naszym Podopiecznym dobrego, pewnego startu w przyszłość. 

 • Moja Szkoła 1:1 - mamy zwycięzców!

  Kolejny nabór do programu Moja Szkoła 1:1 już za nami. Dziękujemy wszystkim placówkom, które zechciały wziąć w nim udział, i serdecznie gratulujemy zwycięzcom: mamy nadzieję, że projekty, które zostały zgłoszone do programu, będą długo służyć Państwa podopiecznym, i że okażą się wartościowym dodatkiem do Państwa oferty dydaktycznej. 

  Przypomnijmy, że w ramach programu szkoły i przedszkola z terenu powiatów rawickiego, krotoszyńskiego i gostyńskiego mogły zgłaszać chęć realizacji projektu edukacyjnego, zakupu sprzętu lub zorganizowania wydarzenia. Zwycięskie projekty zostaną przez nas dofinansowane w 50%. 

  Termin składania wniosków do programu upłynął 10 kwietnia br. Eliminację pomyślnie przeszło 7 szkół i przedszkoli, których listę załączamy poniżej:

 • Rodzinny konkurs kreatywny: zaczynamy!

  Wszystkie buzujące twórczą energią rodziny serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie kreatywnym! 9 maja 2018 - zaczynamy!

  Zadanie jest proste: korzystając z dowolnej techniki (tylko od Was zależy, czy będzie to tekst, wideo, plakat, kolaż, piosenka, blog czy jakakolwiek inna forma), przygotujcie pomysł na wiosenną rodzinną zabawę, inspirując się jednym z poniższych haseł:
  ZDOBYWCY – BADACZE – KRAJOZNAWCY

  Swoje prace zamieśćcie pod postem o konkursie na naszym fanpage’u
  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: tablety i smartwatche!

  Szczegółowy regulamin konkursu udostępniamy poniżej: