• Nowi partnerzy Fundacji

  Kluczowym celem Fundacji Rodziny DUDA im. Maksymiliana Duda jest zrobić jak najwięcej dla naszych podopiecznych. A im NAS więcej, tym więcej możemy. Realizowanie naszej misji nie byłoby możliwe bez zaangażowania innych firm oraz ludzi o dobrym sercu. Jesteśmy szczęśliwi, że do grona PARTNERÓW FUNDACJI dołączyły kolejne firmy.

  Witamy Winkhaus Polska Beteiligungs, Polnet, Mercedes-Benz dealera Duda Cars​, Chod- Dróg, Leszczyńskie Centrum Logistyczne Grześkowiak, AGROMIX oraz Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe "PRAWUCKI" Radosław. 

  Dzięki pomocy i zaangażowaniu PARTNERÓW w 2018 roku młodzi ludzie będą mieli ogromną szansę na rozwoju, doskonalenie talentu i uzyskanie niezbędnej do progresu wiedzy. Ich wsparcie jest dla nas wszystkich bardzo ważne. Razem pracujemy na wspólny sukces, którym jest poprawa warunków kształcenia i radość naszych stypendystów. Dziękujemy za to, że jesteście! 

 • POSTAW NA ŚWIĘTA! Wyślij LIST DO FUNDACJI

  Każdy z nas chce, by Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe. Czasem jest to czas spędzony w gronie rodziny, często są to chwile pełne radości, ciepła i serdeczności. Dla niektórych to czas nadziei, że marzenia mogą się spełnić i odmienić los. Okazuje się, że jeden list może zdziałać cuda.

  POSTAWCIE NA ŚWIĘTA! Wyślijcie LIST DO FUNDACJI i zafundujcie sobie świąteczne marzenia.

  Organizujemy świąteczną akcję „Świąteczne Marzenia” i głos oddajemy dzieciom, by to one powiedziały, co jest dla nich podczas Świąt Bożego Narodzenia najważniejsze.

  Jak wyglądają wyjątkowe i piękne Święta Bożego Narodzenia? Jakie są Wasze życzenia, pragnienia, czego brakuje, a co można zrobić, żeby były niezapomniane?

  Wyślij do nas list. Pamiętaj, że liczy się pomysłowość pracy konkursowej i poziom emocjonalny. Chcemy realizować marzenia, szczególnie te niematerialne. Zadaniem uczestnika akcji „Świąteczne Marzenia” jest wykonanie w dowolnej formie listu i dostarczenie go do siedziby fundacji. Każdy z listów musi zawierać jego nazwę, imię i nazwisko osoby, adres, kontakt telefoniczny i mailowy, opis i uzasadnienie.​

  Prace konkursowe należy składać do 6 grudnia na adres:

  Fundacja Rodziny DUDA im. Maksymiliana Duda
  Grąbkowo 76
  63-930 Jutrosin
  Z dopiskiem „Świąteczne Marzenia”

  Akcję organizujemy pod patronatem Życia Rawicza. 

 • Wybraliśmy 51 nowych stypendystów

  Zakończyliśmy rekrutację do XII edycji Programu Stypendialnego. Mamy niesamowitą, pierwszy raz tak liczną, drużynę stypendystów liczącą 51 ciekawych osobowości. Aby się dostać, przeszli kilkuetapową rekrutację. I tak powstała grupa młodych ludzi o różnych talentach i nietuzinkowych zainteresowaniach. Pochodzą z powiatu rawickiego, leszczyńskiego, krotoszyńskiego, gostyńskiego oraz z trzebnickiego. Są to uczniowie II oraz III gimnazjum, liceum, technikum oraz studenci. Zdolni i pełni pasji. Nie możemy się doczekać pracy z nimi. 

 • Program Stypendialny

  Pamiętajcie, że 1 czerwca 2017 roku ruszyła ​XII edycja Programu Stypendialnego. Do tej pory przyznaliśmy ponad 340 stypendiów, uczniom szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentom. Jeżeli Ty też marzysz by zostać biotechnologiem, sportowcem, tancerzem, architektem lub podróżnikiem, albo chcesz, aby Twoja przyszła praca dawała po prostu radość i satysfakcję, zgłoś się do nas. Pomożemy w realizacji marzeń!

  Wnioski składać mogą uczniowie ze szkół z powiatów: rawickiego, krotoszyńskiego, gostyńskiego, leszczyńskiego lub milickiego. Stypendia przyznajemy uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studentom pochodzącym z małych miast i wsi, których sytuacja uniemożliwia zdobywanie i pogłębianie wiedzy.

  Termin składania wniosków upływa 15 września 2017 roku. Regulamin oraz wnioski są dostępne na http://fmd.pl/

  Czekamy na Ciecie!