• Obchody 15. urodzin Fundacji

  W czwartkowy wieczór podczas wyjątkowej Kolacji dla Przyjaciół świętowaliśmy 15. rocznicę istnienia Fundacji. 

  Uroczystość swoją obecnością uświetnili liczni Partnerzy, przedstawiciele władz samorządowych oraz, oczywiście, Podopieczni i Twórcy Fundacji. 

  Podczas spotkania Bogna Duda-Jankowiak, przewodnicząca Rady Fundacji, ogłosiła rozpoczęcie realizacji kolejnego programu, Błyśnij Przykładem, w ramach którego dzieciom i młodzieży regionu rozdanych zostanie 15 tysięcy elementów odblaskowych, które zwiększą ich widoczność na drogach. Program, który prowadzony będzie w porozumieniu z lokalnymi komendami policji, wchodzi w skład cyklu "15 projektów na 15-lecie".   

  Uroczystości towarzyszył program muzyczny przygotowany przez Podopiecznych Fundacji. 

 • Moja Szkoła 1:1 – 15 projektów na 15 lat Fundacji

  To już trzecia edycja programu Moja Szkoła 1:1, w ramach którego przyznajemy dofinansowania najciekawszym i najbardziej wartościowym projektom realizowanym przez placówki edukacyjne z naszego regionu. 
  Ponieważ w tym roku świętujemy 15-lecie naszej Fundacji, wsparcie w wysokości 50% kwoty projektu powędruje aż do 15 placówek.

  Jak się zgłosić?
  Wnioski można składać do 10 kwietnia 2019 roku w siedzibie Fundacji (osobiście lub za pośrednictwem poczty lub kuriera) na adres 
  Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda
  Grąbkowo 76
  63-930 Jutrosin
  lub mailowo na adres: fundacja@fmd.pl.
   
  Z regulaminem programu można zapoznać się tutaj (https://fmd.pl/programy/program-moja-szkola/)

 • Mikołajkowa wizyta w Teatrze Muzycznym

  W niedzielę 9 grudnia 2018 roku podopieczni Fundacji i Duda-Cars udali się do poznańskiego Teatru Muzycznego, by obejrzeć mikołajkowy spektakl „Madagaskar – musicalowa przygoda”. 

  Młodych widzów przedstawienia odwiedził wyjątkowy gość specjalny – Święty Mikołaj, przybyły prosto z mroźnego Rovaniemi. Dzieci były zachwycone zarówno pełnym energii i radości spektaklem, jak i możliwością zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem. 

 • Napisz list do Fundacji i spełnij ŚWIĄTECZNE MARZENIA

  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji LISTY DO FUNDACJI.

  Zasady są proste: do 6 grudnia napisz i wyślij do nas list zawierający świąteczne życzenia: Twoje, Twojej rodziny albo potrzebujących osób w okolicy. Może Twoja sąsiadka ucieszyłaby się z dodatkowego węgla na zimę? Może rodzina mieszkająca przy Twojej ulicy nie może sobie w tym roku pozwolić na prezenty? Może jest coś, o czym marzysz Ty i Twoi bliscy, co sprawiłoby, że Wasze święta będą naprawdę wyjątkowe?

  Napisz do nas! Wybrane listy nagrodzimy spełnieniem świątecznych marzeń.

  Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 grudnia 2018 r. 

  Poniżej pełny regulamin konkursu i oświadczenie (dla uczestników pełnoletnich lub niepełnoletnich). Oba pisma muszą być wypełnione i podpisane.