• Mikołajkowa wizyta w Teatrze Muzycznym

  W niedzielę 9 grudnia 2018 roku podopieczni Fundacji i Duda-Cars udali się do poznańskiego Teatru Muzycznego, by obejrzeć mikołajkowy spektakl „Madagaskar – musicalowa przygoda”. 

  Młodych widzów przedstawienia odwiedził wyjątkowy gość specjalny – Święty Mikołaj, przybyły prosto z mroźnego Rovaniemi. Dzieci były zachwycone zarówno pełnym energii i radości spektaklem, jak i możliwością zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem. 

 • Napisz list do Fundacji i spełnij ŚWIĄTECZNE MARZENIA

  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji LISTY DO FUNDACJI.

  Zasady są proste: do 6 grudnia napisz i wyślij do nas list zawierający świąteczne życzenia: Twoje, Twojej rodziny albo potrzebujących osób w okolicy. Może Twoja sąsiadka ucieszyłaby się z dodatkowego węgla na zimę? Może rodzina mieszkająca przy Twojej ulicy nie może sobie w tym roku pozwolić na prezenty? Może jest coś, o czym marzysz Ty i Twoi bliscy, co sprawiłoby, że Wasze święta będą naprawdę wyjątkowe?

  Napisz do nas! Wybrane listy nagrodzimy spełnieniem świątecznych marzeń.

  Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 grudnia 2018 r. 

  Poniżej pełny regulamin konkursu i oświadczenie (dla uczestników pełnoletnich lub niepełnoletnich). Oba pisma muszą być wypełnione i podpisane.

 • Nowa drużyna stypendystów już wybrana!

  Niesamowicie zdolni, pełni entuzjazmu dla zdobywania wiedzy, obdarzeni licznymi talentami i zainteresowani najrozmaitszymi dyscyplinami: tacy właśnie są uczniowie i uczennice, którzy wyłonieni zostali w ramach XIII edycji naszego Programu Stypendialnego. To właśnie dla takich jak Wy młodych ludzi warto robić to, co robimy. Wielkie rzeczy przed Wami, serdeczne gratulacje!

  Lista stypendystów do pobrania poniżej:

 • Fundacja z nagrodą As Odpowiedzialnego Biznesu 2018

  Poczucie, że praca, która daje satysfakcję, jest doceniana, to jedno z najlepszych uczuć, jakie możemy sobie wyobrazić. Dlatego z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP 13 czerwca 2018 przyznało nam nagrodę w plebiscycie As Biznesu, w kategorii Zaangażowanie społeczne. 

  Bardzo dziękujemy za docenienie naszych wysiłków i jednocześnie zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach: wprost przeciwnie, z tym większym zapałem będziemy każdego dnia pracować nad tym, by sumiennie wypełniać misję Fundacji, jaką jest zapewnienie naszym Podopiecznym dobrego, pewnego startu w przyszłość.